Club HAOS Militari

Home / Club HAOS Militari

La Club HAOS gasesti locatia ideala pentru cele mai cool petreceri pentru adolescentii iubitori de muzica si distractie. Echipa noastra de entertaining va incinge ringul de dans si in aceelasi timp ii va supraveghea pe tinerii petrecareti, in idea in care oferim haos, dar unul organizat. “Animatorii clubului sunt mereu veseli si pusi pe distractie.

Suntem cunoscuti pentru petreceri FABULASTICE, adica fabuloase si fantastice in acelasi timp!

Club Haos este locul unde talentele se intalnesc, pasiunile se antreneaza si noi abilitati se descopera. Pentru ca ne dorim ca toti invitatii sa se simta bine, am creat numeroase locuri de distractie, potrivite pentru toate pasiunile: billiard, airhockey, fussball, darts, playstation, wii sau Xbox, asa ca pana si cel mai pretentios invitat va gasi o activitate pe gustul lui.

Clubul beneficiaza de dotari tehnologice moderne, monitorizare video permanenta, sonorizare performanta, karaoke pe monitoare si chiar posibilitatea de a vedea petrecerea live pe ecrane.

Gasca noastra de entertaineri a organizat peste 5000 de evenimente WOW in locatiile noastre, asa ca experienta de peste 7 ani in domeniu ne ajuta sa stim exact ce-i trebuie unei petreceri pentru a fi memorabilia, dar tinem cont si de preferintele sarbatoritilor si ale invitatilor.

Dispunem de o locatie generoasa si intima, cu o zona de relaxare special amenajata pentru insotitori. Important: clubul este izolat, asa ca putem sa facem haos fara sa-i deranjam pe vecinii curiosi!

De ce sa alegeti Club Haos?

La noi fiecare sarbatorit are parte de o petrecere exact asa cum o doreste, indiferent de preferintele muzicale, cu dedicatii si activitati interactive. Evenimentele au exclusivitate si se desfasoara pe baza unui program prestabilit. Pe parcursul celor 3 ore invitatii se pot bucura de toate dotarile clubului, au liber la distractie, dar vor participa si activ la concursurile si activitatile distractive organizate de animatori, toate adaptate varstei (sesiuni de dans, battle dans, follow me, all together etc.). Pentru o petrecere cat mai speciala, in timpul momentelor de dans si la tort, atmosfera va fi intretinuta de jocuri de lumini si lasere, baloane si efecte speciale.

Ne-am gandit ca sarbatoritii vor ca momentul tortului sa fie unul special, asa ca am creat o scena dedicata, unde vor veni impreuna toti invitatii si parintii. Finalul petrecerii este marcat de ploaia de culori a tunului de confetti.

Avem distractii pentru toate varstele si organizam diferite tipuri de petreceri: aniversari, majorate, petreceri tematice (Paste, Craciun, Latino Party, Greek Party, Mexican Party etc., cu decor special si meniu personalizat), petreceri private pentru adulti, petreceri cu muzica live, petreceri corporate, serbari, banchete scolare, orice petreceri la cererea clientilor. De asemenea, punem la dispozitie clubul si pentru petreceri de mot, turta, botez, ateliere de dans, balet, teatru, stand up.

Daca nu veniti voi la noi, venim noi la voi! Putem organiza petreceri la locatia clientului (inchiriere MC, DJ, sonorizare, jocuri de lumini, lasere, fum, baloane, etc.).

Locatia noastra este in Militari, aproape de metrou si de alte mijloace de transport in comun.

Despre locatie

Accesul CU LIFT sau PE SCARI (clubul se afla la etajul 2)

Va asteptam sa facem haos in Club HAOS!

 

Telefon
Email

office@clubhaos.ro

Adresa

Club haos Berceni: B-dul Alexandru Obregia, Nr.46, Sector 4, Bucuresti

Club Haos Militari: B-dul Iuliu Maniu, Nr.140, Et.2, Sector 6, Bucuresti

Contacteaza-ne

Acest site folosește cookie-uri. Acceptați sau refuzați cookie-urile. Pentru mai multe detalii privind gestionarea preferințelor privind cookie-uri, vedeți Politica de utillizare cookie-uri.

Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services