Club HAOS Berceni

Home / Club HAOS Berceni

Daca este petrecere, atunci sa fie HAOS!

Suntem HAOS Laser Tag Arena si va facem o noua invitatie de nerefuzat la distractie, intr-o locatie inedita! Avand in vedere ca petrecerile cool sunt in trend, actiunea se petrece in interiorul unui submarin de razboi, unde se pot organiza evenimente de neuitat pentru copii, adolescenti si nu numai! Petreceri pentru cei care vor sa se distreze cu adevarat.

Cu peste 7 ani experienta si peste 8000 de evenimente organizate, echipa noastra, Dumbolino, a preluat carma submarinului spre taramul distractiei fara oprire si pana la batalia finala petrecaretii se pot distra la Playstations, Wii sau Xbox sau in Zona Arcade, la AirHochey, Baschet, Football Mecanic sau Taccoball (un joc senzational adus din Brazilia).

Oricine vine in HAOS gaseste ceva care sa-i placa la nebunie. Noi oferim jocuri si atractii pentru toate gusturile, de aceea Club HAOS este locatia perfecta pentru orice tip de eveniment care trebuie sarbatorit si tinut minte: aniversare, petrecere tematica, banchet sau serbare scolara, majorat, petreceri corporate. Experinte noi, prietenii si amintiri de neuitat, toate pentru cei ca orice ocazie speciala merita o petrecere pe cinste!

Facem haos in Club HAOS, dar un haos organizat!

In lupta anti-plictiseala, razboinicii nostri Dumbolino au multe arme ascunse: muzica pe toate gusturile si dedicatii muzicale, karaoke si videoclipuri pe monitoare, posibilitatea de a vedea petrecerea live pe monitoare, video proiector pentru jocuri si karaoke, activitati interactive si distractive, concursuri, efecte speciale.

Va invitam intr-un spatiu generos (de peste 500 mp), situat la strada, avand vizibilitate si din Bulevard. Este izolat fonic, astfel incat sa nu deranjeze vecinii si este monitorizat video permanent.

De asemenea, locatia dispune de o zona relaxanta special dedicata insotitorilor, pentru a le face sederea cat mai placuta, dotata cu mese, scaune, canapele din piele si bar.

Club HAOS pentru petreceri fara haos!

Evenimentele la club sunt atent pregatite de catre echipa noastra de entertaineri cu experinta, se desfasoara pe un program prestabilit, perfect adaptat varstei si dorintelor sarbatoritului. Echipa de artisti a clubului desfasoara numeroase activitati distractive in care implica invitatii, concursuri, sesiuni de dans, follow me, all together, battle dans etc.

Distractia de pe ring este insotita de efecte speciale, lasere, baloane, iar invitatii isi pot arata calitatile vocale la karaoke. Alegerea unei oferte cu animatori inclusi asigura buna dispozitie pe toata durata evenimentului, momente de amuzament si diversitate.

Pregatim petrecerea pana la cel mai mic detaliu, sarbatoritul simtindu-se cu adevarat rasfatat in aceasta zi speciala. Momentul tortului trebuie neaparat sa fie unul memorabil, invitatii se reunesc in zona speciala si traiesc bucuria si emotiile alaturi de sarbatorit, in jocuri de lumini.

Cine petrece in Club HAOS?
Toata lumea! Multumita dotarilor sale, locatia noastra este perfecta pentru foarte multe tipuri de evenimente, adaptandu-se dupa specificul petrecerii si dupa dorintele sarbatoritilor:

• Petreceri adolescenti;
• Petreceri private pentru adulti;
• Petreceri tematice cu decor si meniu specific (Halloween, Craciun, Paste etc.);
• Majorate;
• Serbari scolare;
• Petreceri corporate;
• Petreceri cu muzica live.

Un spatiu intim, special creat pentru povesti frumoase, club HAOS este locul unde fericirea inseamna clipe memorabile alaturi de cei dragi.

Acest site folosește cookie-uri. Acceptați sau refuzați cookie-urile. Pentru mai multe detalii privind gestionarea preferințelor privind cookie-uri, vedeți Politica de utillizare cookie-uri.

Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services